Titel
De Prooi
Schrijver
Smit, Jeroen
Taal
Nederlands
ISBN
9789044617948
Uitgever
Prometheus, paperback, pag 438 goede staat
Prijs
€ 7,00
Meer info
Het boek geeft een inkijkje in het verval van de ABN, een icoon van de Nederlandse economie.. Blinde trots brak de bank: onkunde, knallende ego's, onvoorstelbare blunders en on grijpbare invloeden.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Het Zand
- Na uw bestelling ontvangen u en Het Zand een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Zand vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Het Zand kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.