Titel
Zes maanden in de Siberische wouden – Een dagboek in eenzaamheid –
Schrijver
Tesson, Sylvain
Taal
Nederlands
ISBN
9789041711786
Uitgever
Rainbow 2015
Prijs
€ 11,95(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
paperback, 255 blz, in zeer goede staat
Meer info
“Sylvain Tesson had een belangrijk doel in zijn leven: nog voor zijn veertigste wilde hij ervaren hoe het is om als kluizenaar te leven, diep in het bos. Het is een man die houdt van extremen en dus besluit hij om zes maanden in een hut te gaan wonen, gelegen aan het Baïkalmeer in Siberië. Het dichtstbijzijnde dorp is 150 kilometer verderop, ’s winters vriest het er tot – -30ºC en ’s zomers lopen er beren rond. En toch is het leven er prachtig.
Dit is zijn relaas van een periode zonder alle stress van ons drukke en moderne bestaan.”
Dit is zijn relaas van een periode zonder alle stress van ons drukke en moderne bestaan.”
Afbeeldingen
Reis-boek.nl
Deventer
GEEN REACTIE ONTVANGEN? CHECK AUB SPAMBOX.
Verzending binnen Nederland is nog steeds gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHL Servicepunt. Buitenland: vraag prijsopgave.
Na bestelling ontvangt u een betaalverzoek. We verpakken duurzaam en degelijk en hergebruiken schoon verpakkingsmateriaal.
met hartelijke groet, Anne Janmaat / veel méér reis- en kunstboeken (vanaf € 7,95 incl verzending) op www.Reis-boek.nl
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Reis-boek.nl
- Na uw bestelling ontvangen u en Reis-boek.nl een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Reis-boek.nl vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Reis-boek.nl kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.