Titel

100 Geluksversnellers Voor iedereen die vooruit wil

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Prijs

8,00

Beschikbaar

2 exemplaren

Bijzonderheden

nieuw

Meer info
Heb je ook het gevoel niet zo goed te weten wat je wel of niet gelukkig maakt?
Wil je dat je geluk meer is dan toeval alleen?
Er zelf de regie over nemen?
Je persoonlijke 'fast forward'-toets vinden?
100 Geluksversnellers helpt je het beste uit jezelf te halen, en te kiezen voor een passende leefstijl die in overeenstemming is met je mogelijkheden beperkingen. Tips, best practices en prikkelende citaten motiveren je om de in dit boek opgenomen gelukscompetenties te ontwikkelen en toe te passen. De 100 geluksversnellers zullen je verrassen en aan het denken zetten. Maar vooral zetten ze je aan het doen! Haal eruit wat jij nodig hebt en ga daarmee aan de slag. Want je geluk, dat stuur je zelf!
Het beste uit je (professionele) leven halen. Dat is het belangrijkste doel van de serie 100 Versnellers. Daardoor is het voor mensen en organisaties mogelijk om kansen te zien en te benutten en dus effectiever te worden. Te versnellen!
Haal het beste uit jezelf met geluksversneller
Ruut Veenhoven Prof. dr. Sociologie, Erasmus Universiteit Rotterdam 'Geluk is de mate waarin je voldoening schept in je leven als geheel. Dat is iets wat je van jezelf weet, net zo goed als je weet of je je lichamelijk fit voelt of niet. Hoe je tot dat oordeel komt, weet je vaak niet, maar uit onderzoek blijkt dat we vooral afgaan op ons gevoel.'
Manfred Kets de Vries The Raoul de Vitry d'Avaucourt, Professor of Leadership Development, Director INSEAD Global Leadership Center, INSEAD, France & Singapore 'De loopbaanparadox voor managers bestaat uit de ervaring dat persoonlijk geluk minder maakbaar of goed te managen blijkt te zijn dan een internationale toppositie met status en veel geld.'

NIEUW, VASTE PRIJS
Afbeeldingen
Jos Arets - 100 Geluksversnellers Voor iedereen die vooruit wil
De Oorsprong Nistelrode

KIJK OOK IN SPAM voor onze mails.
==============
==============
Verzending in Nederland:
Alle brievenbuspost wordt verzonden voor € 5,00
Pakketpost € 7 euro.
Verzendkosten buitenland: op aanvraag.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Oorsprong.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Oorsprong
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Oorsprong een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Oorsprong vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Oorsprong kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren