Titel
Die Funktionelle Stadt, Le Corbusiers Stadtvision, Bedingungen, Motive, Hintergründe
Schrijver
Hilpert, Thilo
Taal
Duits
Uitgever
Vieweg / Baugeschichte
Prijs
€ 35,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1978, pp 292, paperback, net exemplaar,
Meer info
Als geen andere architect uit de 20ste eeuw heeft Le Corbusier ideeën aangedragen die in de vorm van het Charta van Athene verder werden gebracht. Thilo Hilpert legt in dit boek de link tussen die ideeën en de sociaal-politieke kant daarvan.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Stijl
- Na uw bestelling ontvangen u en De Stijl een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Stijl vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Stijl kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.