Titel

Versjes / verzamelde gedichten van David Kouwenaar

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789080629110

Uitgever

Stichting Museum Kranenburgh Bergen

Prijs

8,00

Bijzonderheden

2001, oplage van 1000, 48pp, dun paperback, zeer goede staat, met errata lijstje.

Meer info
Uitgegeven bij een schilderijen expositie van de schilder David Kouwenaar in Museum Kranenburgh te Bergen in een oplage van 1000.
Afbeeldingen
Kouwenaar, David - Versjes / verzamelde gedichten van David Kouwenaar
De uitverkoop Varsseveld

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De uitverkoop.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De uitverkoop
  • Na uw bestelling ontvangen u en De uitverkoop een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De uitverkoop vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De uitverkoop kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren