Titel

De laatste stap naar bewustzijn

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Prijs

20,00

Bijzonderheden

nieuw

Meer info
Waarom bestaat het leven, de schepping, en de menselijke levensvorm? Er zijn veel gedachten over de schepping en de creatie van het leven door een goddelijke intelligentie, maar wat is de werkelijkheid? Dit boek gaat diep in op recente herontdekte geschriften uit het oude India, de allerlaatste ontwikkelingen in de kwantumnatuurkunde, aangevuld met inzichten vanuit de geestelijke wereld, die de laatste stap naar het volledige bewustzijn in de ziel laten zien. In feite creëert de ziel zelf zijn/haar wereld en vanuit dat weten kunnen we op concrete wijze uit de illusie van deze schepping stappen. Deze laatste stap naar dat ultieme bewustzijn laat de verbijsterende eenvoud en schoonheid zien van het niveau, dat boven alle kennis en ideeën van nu over bewustzijn en spiritualiteit uit gaat. Het ultieme bewustzijn is er voor iedereen binnen handbereik. Jaap Hiddinga studeerde kwantumnatuurkunde en chemie. Hij kreeg in 1993 een openbaring die zijn leven en denken totaal veranderde. Hij houdt zich al geruime tijd bezig met het schrijven van boeken en het geven van consulten. Daarnaast geeft hij adviezen over duurzame energiebronnen zoals wind en zon. Hij heeft vele boeken geschreven. In het BRES-fonds verschenen: Transformatie naar nieuw leven, Voorbij de illusie, Visioenen vanuit de bron, Boeddha en de uil, De verwarde mens en De Levensbron.

NIEUW, VASTE PRIJS
Afbeeldingen
Jaap Hiddinga - De laatste stap naar bewustzijn
De Oorsprong Nistelrode

KIJK OOK IN SPAM voor onze mails.
==============
==============
Verzending in Nederland:
Alle brievenbuspost wordt verzonden voor € 5,00
Pakketpost € 7 euro.
Verzendkosten buitenland: op aanvraag.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Oorsprong.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Oorsprong
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Oorsprong een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Oorsprong vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Oorsprong kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren