Titel
National Gallery of Australia – An introduction to the collection –
Schrijver
preface Brian Kennedy, Director National Gallery of Australia
Taal
Engels
ISBN
9780642130938
Uitgever
National Gallery of Australia Uitgave 1998
Prijs
€ 14,95(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
29x24cm, paperback, 74 blz, in goede staat (hoeken van omslag voorkant licht gekruld)
Meer info
Director’s preface
Introduction
Australian Art
Aboriginal and Torres Strait Islander Art
International Art
Asian Art
Afbeeldingen
GEEN REACTIE ONTVANGEN? CHECK AUB SPAMBOX.
Verzending binnen Nederland is nog steeds gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHL Servicepunt. Buitenland: vraag prijsopgave.
Na bestelling ontvangt u een betaalverzoek. We verpakken duurzaam en degelijk en hergebruiken schoon verpakkingsmateriaal.
met hartelijke groet, Anne Janmaat / veel méér reis- en kunstboeken (vanaf € 7,95 incl verzending) op www.Reis-boek.nl
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Reis-boek.nl
- Na uw bestelling ontvangen u en Reis-boek.nl een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Reis-boek.nl vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Reis-boek.nl kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.