Titel

De grootste kunstroof uit de geschiedenis / het geheim van de verdwenen rechters

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789038921143

Uitgever

Elmar B.V., Uitgeverij

Prijs

7,90

Bijzonderheden

NIEUW, 2011, 372 p., paperback

Meer info
In 1934 werd het paneel De Rechtvaardige Rechters uit het beroemde altaarstuk van Van Eyck, De Aanbidding van het Lam Gods, gestolen uit de kathedraal van Gent. Het werd nooit teruggevonden. In zijn boek ‘De grootste kunstroof uit de geschiedenis’, tekent Karl Hammer het verbazingwekkende verhaal op van Tom R., een kunsthistoricus die tijdens de Tweede Wereldoorlog spionageactiviteiten verrichtte voor de CIA en MI5 om erachter te komen waarom de nazi’s zo geïnteresseerd waren in bepaalde (gestolen) kunstvoorwerpen. Zijn zoektocht naar het ontbrekende altaarstuk leidde tot de omvangrijke speurtocht naar de Arma Christi, de spijkers en de doornenkroon van de kruising van Jezus. De lezer wordt meegesleurd in een nogal onbekend territorium, waarin onder andere de obsessie van Himmler voor het occulte uitgebreid aan bod komt en ook de Joodse mystiek en de realiteit van Jezus en zijn missie, de wrange waarheid over de Kathaarse ketterij en vooral de aanhoudende aantrekkingskracht van het mysterie Rennes-le-Chateau, dat in een geheel nieuw daglicht komt te staan. Al deze feiten worden ondersteund door het bijzonder nauwgezette en uitgebreide onderzoek van Tom R. naar religie, mystiek en geschiedenis.
Afbeeldingen
Hammer, Karl - De grootste kunstroof uit de geschiedenis / het geheim van de verdwenen rechters
Parimar Boeken Rotterdam

Portokosten voor de verzending zijn binnen Nederland 5,95 Euro. Voor de verzending naar België en Duitsland vragen wij 9,50 Euro.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Parimar Boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Parimar Boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Parimar Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Parimar Boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Parimar Boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren