Titel

Buiten Beeld / het auteursrecht van fotografen

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789072216885

Uitgever

Focus Magazine B.V.

Prijs

8,75

Bijzonderheden

2007, 143pp, paperback

Meer info
In nette staat. Opbrengst is bestemd voor een goed doel (Dorcas)


Nederlands

Paperback

9789072216885

14 oktober 2011

143 pagina's


Buiten Beeld. Het auteursrecht van fotografen.
In opdracht van Stichting Burafo en de FotografenFederatie schreef advocaat Philippe van Wijnen het in fotografiekring lang gewenste handboek Auteursrecht van Fotografen, Buiten Beeld.Het auteursrecht van fotografen staat onder druk. Niet alleen wordt in de dagelijkse praktijk dat recht met voeten getreden, bewust of door onbekendheid met de materie. Door de toenemende digitalisering en de ontwikkeling van het internet is de kans daarop sterk toegenomen. Als het auteursrecht onder druk staat heeft dat ook gevolgen voor het inkomen van de fotograaf en de relaties tussen de fotograaf en zijn opdrachtgevers en klanten._Buiten Beeld. Het auteursrecht van fotografen gaat over alle aspecten van het auteursrecht die voor fotografen van belang kunnen zijn. Wanneer is een foto auteursrechtelijk beschermd? Wanneer is er sprake van inbreuk en wat kun je daar tegen doen? Hoe kan een fotograaf het beste omgaan met portretrechten, hoe werkt het citaatrecht en wat zijn collectieve rechten?Geïllustreerd met foto"s en voorbeelden uit de rechtspraktijk, en voorzien van interviews met een aantal fotografen.
Afbeeldingen
Wijnen, P. van - Buiten Beeld / het auteursrecht van fotografen
Wijnen, P. van - Buiten Beeld / het auteursrecht van fotografen
Wijnen, P. van - Buiten Beeld / het auteursrecht van fotografen
Wijnen, P. van - Buiten Beeld / het auteursrecht van fotografen
Goed Doen! Maarsbergen

Goed Doen! verkoopt tweedehands boeken voor het goede doel. Veel van de boeken die verkocht worden, komen van de Dorcas winkel in Scherpenzeel. Opbrengsten komen dan ook ten goede aan Dorcas.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Goed Doen!.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Goed Doen!
  • Na uw bestelling ontvangen u en Goed Doen! een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Goed Doen! vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Goed Doen! kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren