Titel
Hun moraal en de onze….
Schrijver
Trotzki (Trotski), L.D.
Taal
Nederlands
Uitgever
Uitgeverij “Prometheus”, Bonistraat 13, Amsterdam Oost
Prijs
€ 19,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
januari 1946, brochure, Houtsnede Frans Masereel op omslag, 31 p., gebruikssporen, zeldzaam
Meer info
Trotzki schreef dit in Mexico, 1938, vlak voor hij werd vermoord. Direct na de oorlog kwam de Nederlandse vertaling uit. De Nederlandse uitgever spreekt in het voorwoord van de misdadige Stalinkliek en zal dus in communistische kring niet populair zijn geweest. Op de omslag Lenin en een afbeelding van Frans Masereel. Papier van matige kwaliteit gebruind, veel (nette) onderstrepingen. Schaarse uitgave.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met titaantje
- Na uw bestelling ontvangen u en titaantje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van titaantje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- titaantje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.