Titel
Hoorah for the Bra / A Perky Peek at the History of the Brassiere
Schrijver
Berry, Cheree
Taal
Engels
ISBN
9781584795278
Uitgever
Stewart, Tabori & Chang Inc
Prijs
€ 12,50
Bijzonderheden
21x21cm 49 pagina's 2006 hardcover
Meer info
Een heel bijzonder vormgegeven pop-up boek met 9 dubbele pop-up pagina's die de beha illustreren en een ECHTE haak&oog sluiting om het boek gesloten te houden! De ontwikkeling van de beha in de 20e eeuw is heel prettig leesbaar door de verdeling in blokjes met jaartallen en algemene pagina's met grotere letters. Nog als nieuw en is door de vele pop-ups te dik voor de brievenbus dus wordt verzonden als klein pakket.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Merckwaerdigh
- Na uw bestelling ontvangen u en Merckwaerdigh een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Merckwaerdigh vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Merckwaerdigh kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.