Titel

Een dagboek in de Griekse crisis - Deel 2 -

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789463189156

Uitgever

Mijnbestseller.nl 2015

Prijs

12,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

paperback, 184 blz, in zeer goede staat

Meer info
"... Sinds het uitbreken van de crisis in 2010 is de situatie van slecht tot erger geworden. Na meerdere verkiezingen, tientallen Eurogroep bijeenkomsten en een zeldzaam referendum is het resultaat: doorgaan op dezelfde verwoestende voet. Albert Einstein zei ooit: insanity is doing the same thing over and over again and expecting different result. Een wijs man! ..."
Afbeeldingen
Mavrikou-Zevenhuizen, Roos - Een dagboek in de Griekse crisis  - Deel 2 -
Reis-boek.nl Deventer

GEEN REACTIE ONTVANGEN? CHECK AUB SPAMBOX.
Verzending binnen Nederland is nog steeds gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHL Servicepunt. Buitenland: vraag prijsopgave.

Na bestelling ontvangt u een betaalverzoek. We verpakken duurzaam en degelijk en hergebruiken schoon verpakkingsmateriaal.

met hartelijke groet, Anne Janmaat / veel méér reis- en kunstboeken (vanaf € 7,95 incl verzending) op www.Reis-boek.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Reis-boek.nl.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Reis-boek.nl
  • Na uw bestelling ontvangen u en Reis-boek.nl een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Reis-boek.nl vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Reis-boek.nl kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren