Titel

Bijbelse gezangen

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Callenbach 1962

Prijs

5,00

Bijzonderheden

59blz

Meer info
n prima staat. Naam voorin. Opbrengst is bestemd voor een goed doel (Dorcas)

Poëzie : Muus Jacobse, pseudoniem van Klaas Hanzen Heeroma (1909 – 1972)
Muus Jacobse schreef eenvoudige gedichten en zijn taal werd verstaan door het volk waar hij voor schreef.
In een „Woord achteraf” lezen wij hoe deze bundel is ontstaan. Op het programma van deze begaafde dichter stond in 1933 in de eerste plaats het bijbelse gedicht. In 1942 werden deze verzen uit verscheidene bundels in „Bijbelse gedichten” bijeengebracht. In 1944 werd de schrijver betrokken bij de nieuwe psalmberijming en later ook bij de voorbereiding van de nieuwe gezangenbundel. „Of mijn gezangen inderdaad allemaal in de Kerk gebruikt kunnen worden, weet ik niet en kan ik ook niet weten, omdat de Kerk mij tot dit werk geen uitgesproken – opdracht heeft gegeven. Maar ik weet wèl, dat deze gezangen nooit ontstaan zouden zijn, wanneer de Kerk niet in het algemeen als opdrachtgeefster was gaan optreden”.
In totaal zijn dertig verzen opgenomen.
Afbeeldingen
Muus Jacobse - Bijbelse gezangen
Muus Jacobse - Bijbelse gezangen
Muus Jacobse - Bijbelse gezangen
Goed Doen! Maarsbergen

Goed Doen! verkoopt tweedehands boeken voor het goede doel. Veel van de boeken die verkocht worden, komen van de Dorcas winkel in Scherpenzeel. Opbrengsten komen dan ook ten goede aan Dorcas.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Goed Doen!.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Goed Doen!
  • Na uw bestelling ontvangen u en Goed Doen! een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Goed Doen! vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Goed Doen! kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren