Titel

Bang voor de bende

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789020851397

Uitgever

Malmberg

Prijs

8,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2006, 33pp, Hardcover in nieuwstaat. Het boek kan door de brievenbus. Met evt. nog een vergelijkbaar boek erbij

Meer info
Dit boek gaat over Robert. Hij maakt zich zorgen over zijn vriend Felix. Die is de laatste tijd zo stil. En soms is hij te vinden bij de Bende. Dat is een groepje van drie jongens en twee meisjes. De hele school is bang voor hen.
En dan is er ook nog een dief in de klas. Op een dag ziet Robert dat iemand de jassen doorzoekt. Hij ontdekt wie de dief is! Nog nooit schrok hij zo erg...

HARTENBOEKEN
Prentenboeken over gevoelige onderwerpen
De Hartenboeken van Ann De Bode en Rien Broere vormen een unieke reeks lees- en prentenboeken over gevoelige onderwerpen voor jonge kinderen. Deze reeks is overigens internationaal de meest verspreide Nederlandstalige serie van de afgelopen tien jaar. Ze is sinds 1996 al in 10 talen en in 13 landen verschenen.

Belangrijke gebeurtenissen in het leven van jonge kinderen, waarbij emotionele en sociale aspecten een rol spelen, staan centraal. In elk boek wordt één thema behandeld. U kunt de Hartenboeken gebruiken om kinderen te helpen een inzicht te krijgen in gebeurtenissen en gevoelens die te maken hebben met ziekte, geweld, angst, dood,eenzaamheid en verdriet.
De Hartenboeken zijn geschreven in een eenvoudige en toegankelijke taal. Voor kinderen van 6 tot 10 jaar zijn de boeken geschikt om zelf te lezen. Voor jongere kinderen zijn het prachtige kijk- en voorleesboeken.
Bang voor de bende (over bedreiging en geweld)
Afbeeldingen
Bode, Ann de - Bang voor de bende
Bode, Ann de - Bang voor de bende
de Koopjeskoffer Goirle

Wat leuk dat je (misschien wel) iets gaat bestellen in mijn winkeltje!

Vaak kan er nog een boek (of meerdere boeken) bij je bestelling voor dezelfde verzendkosten. Ook bij brievenbuspost.
Kosten voor een brievenbuspakket zijn 4,35 euro.
Wat kleinere/lichtere boekjes kunnen vaak verstuurd worden voor 3,85 euro (dan wel zonder trackingcode)
Een pakket tot 10 kg naar een DHL afhaalpunt kost 5,45 euro, thuisbezorgd 6,95 euro.
Verzenden naar België vanaf 8,88 euro.

Om makkelijker te zoeken tussen mijn andere boeken op categorie, trefwoord etc. kun je ook op de website kijken, www.dekoopjeskoffer.nl.

Verder staan er veel boeken ook op marktplaats, en kun je me vinden op Facebook en Instagram.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel de Koopjeskoffer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met de Koopjeskoffer
  • Na uw bestelling ontvangen u en de Koopjeskoffer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van de Koopjeskoffer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • de Koopjeskoffer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren