Titel

De Cannenburch en zijn bewoners

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

1990, St.Vrienden der Geldersche kastelen/ Walburg Pers

Prijs

27,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

als nw. grootformat hardcover, 295 pgs, rijk geillustreerd In FC en zw.w., vz.kn NL € 7,- / NL

Meer info
- mooi uitgevoerd (FC) boek over het bekende kasteel Cannenburch, rond 1365 gebouwd en in 1543 aangekocht door de Gelderse veldmaarschalk Marten van Rossem.
- verschillende terzake deskundige auteurs (prof.Temminck-Groll, drs.Prins-Schimmel; prof.Jappe Alberts; dr.Verstegen; W.Terwel; prof.Lunsingh Scheurleer; Buurman; drs.Bierens de Haan) tekenen voor de verschillende hoofdstukken:
- de bouwgeschiedenis: introductie/ de middeleeuwen en 16e eeuw/ de voltooiing 1604-1726
- het rood gelakte kabinet en de zwart gelakte kamer op de Cannenburgh
- de grootste bloei 1726-1775/ langzame achteruitgang 1775-1951/ de herleving sinds 1951
- de bewoners tot midden 16e eeuw / heren en vrouwen uit geslacht Van Isendoorn a Blois / bewoners in de jaren 1865-1951
-de inboedel: meubilair onder fam. Van Isendoorn a Blois, de Cannenburch als museum
- het park
- genealogische overzichten van de bezitters
- overzicht archief bronnen
- index persoons- en pklaatsnemen
-
-
-
Afbeeldingen
Buurman, D.J.G. - De Cannenburch en zijn bewoners
DRG Velp

Airwar & Market Garden Battlefieldtours, boeken & DVD, publicaties, onderzoek, lezingen op gebied van Krijgsgeschiedenis mn. WO2, Luchtoorlog '40-'45, Market Garden '44,
NB.Verzending Via DHL boven 25 euro altijd als pakket €7,- Belgie per DPD €9,-, brievenbuspost per PostNL €4,-

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel DRG.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met DRG
  • Na uw bestelling ontvangen u en DRG een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van DRG vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • DRG kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren