Titel
Panties a brief history
Schrijver
Sarah Tomczak
Taal
Engels
Uitgever
Dorling Kindersley
Prijs
€ 10,00
Bijzonderheden
18,5x16cm 128 pagina's 2004 hardcover
Meer info
Leuk klein boekje met allerlei thema's over moderne slips, geïllustreerd met heel veel kleurenfoto's. Het geeft ook een mooi tijdsbeeld hoe en wanneer de hedendaagse slip wordt gedragen en hoe er tegenwoordig tegenaan wordt gekeken.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Merckwaerdigh
- Na uw bestelling ontvangen u en Merckwaerdigh een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Merckwaerdigh vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Merckwaerdigh kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.