Titel
La lyre francaise. Poesies a lire et a dire. Premiere serie. Destinees a l'enseignement.
Schrijver
Robert, C.-M. (samenst.)
Taal
Frans
Uitgever
Groningue, J.-B. Wolters, editeur.
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1912, 112 pag. Ingen., softcover, met linnen band, 16,5 x 11,5 cm. Donkerrood met zwarte imprint. Vergeeld, wat los in bd, in goede staat.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Vierschaar
- Na uw bestelling ontvangen u en De Vierschaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Vierschaar vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Vierschaar kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.