Titel
Dames heren ook! / namens Van Kooten & de Bie, verenigingen, cursussen, acties en therapieen
Schrijver
Bie, Wim de, Kooten, Kees van
Taal
Nederlands
ISBN
9789061698845
Uitgever
Harmonie, Uitgeverij De
Prijs
€ 7,90
Bijzonderheden
NIEUW, 2008, DVD, 113 min
Meer info
‘Dames heren ook!’ bevat een verzameling van nooit eerder uitgebrachte satirische scenes. Wij Nederlanders worden door Van Kooten & De Bie verdeeld in twee groepen: zij die geleid worden en zij die leiding geven. Kennen wij van de leidinggevenden een top van 100 van naam ? daaronder schuilt een kolossaal leger van helaas slechts in kleine kring bekende voorzitters, clubleiders, trainers en alternatieve heelmeesters. Van Kooten & De Bie brengen terecht hulde aan allen die anderen iets willen bijbrengen, opdringen of aan verstand peuteren.
Afbeeldingen
Parimar Boeken
Rotterdam
Portokosten voor de verzending zijn binnen Nederland 5,95 Euro. Voor de verzending naar België en Duitsland vragen wij 9,50 Euro.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Parimar Boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Parimar Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Parimar Boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Parimar Boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.