Titel

Ik heb kanker, wat nu? Nieuwe niet- toxische therapieen

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789020205053

Uitgever

AnkhHermes

Prijs

9,99

Bijzonderheden

2011, 366pp, paperback met CD, 210x135x32mm3, mint, 597 gram

Meer info
Ik heb kanker, wat nu? introduceert het Gorter Model, een integratieve, non-toxische aanpak van de behandeling van kanker die focust op het lichaamseigen vermogen tot genezen. Gorter is arts en herstelde in 1976 van teelbalkanker zonder dat hij enige vorm van chemotherapie of bestraling kreeg. Uitgaande van langdurig en uitgebreid onderzoek, decennia van praktijkervaring en zijn eigen ervaringen ontwikkelde hij een nieuwe aanpak voor de bestrijding van kanker, ondermeer door het (her)activeren van het immuunsysteem door koortstherapie (hypothermia), inentingen met lichaamseigen dendritische cellen, het gebruik van ondersteunende voedingsmiddelen en een aangepaste levensstijl. Dit boek bevat een heldere uitleg van de methode, het achterliggende onderzoek
en strategieën voor het versterken van ons eigen afweersysteem. Met de nadruk op het verminderen van stress en het minimaliseren van blootstelling aan toxische stoffen bieden de auteurs praktische richtlijnen voor het stellen van vragen aan de behandelend arts, het verkrijgen van een second opinion en het verzamelen van informatie nadat de diagnose ‘kanker’ gesteld is. Het boek bevat getuigenissen van patiënten die hun levensduur verlengd en levenskwaliteit verbeterd zagen en, in sommige gevallen, in complete en langdurige remissie gingen.

Ontdek nieuwe, niet-toxische behandelmogelijkheden voor kanker!
Afbeeldingen
Peper, Erik - Ik heb kanker, wat nu? Nieuwe niet- toxische therapieen
bookshop Rosie Den Bosch

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel bookshop Rosie.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met bookshop Rosie
  • Na uw bestelling ontvangen u en bookshop Rosie een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van bookshop Rosie vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • bookshop Rosie kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren