Titel

Wat zijn sculpturen waard (NIEUW IN VERPAKKING)

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789055943579

Uitgever

Scriptum Books

Prijs

10,00

Beschikbaar

4 exemplaren

Bijzonderheden

NIEUW; nog in verpakking

Meer info
2014, (17 x 24 cm), 296 pp., Dutch text, some 2200 ills., paperback.

Wat zijn sculpturen waard bevat ruim 2200 afbeeldingen van sculpturen, van de vroege middeleeuwen t/m de twintigste eeuw, met richtprijzen van wat men betaalt bij de kunst- en antiekhandel. De afbeeldingen staan voor zover gesigneerd op alfabet en indien anoniem op leeftijd in rubrieken van de diverse materiaalsoorten. De waarde-beoordeling is vastgesteld door een aantal prominente specialisten per periode: Rob Driessen, Bernard Descheemaeker, Jan Heirman, Constant Vecht, Remco van Leeuwen, Auke van der Werff en Frans Leidelmeier. ‘Wat zijn sculpturen waard’ is een zeer bruikbare handleiding voor het herkennen en beoordelen van sculpturen en is een onmiskenbare wegwijzer bij aankoop daarvan. In dit boek vindt u voorbeelden van sculpturen met een bescheiden prijs tot en met kostbare topstukken. [sculpture art deco art nouveau]
Afbeeldingen
Stuurman, Reinold - Wat zijn sculpturen waard (NIEUW IN VERPAKKING)
Stuurman, Reinold - Wat zijn sculpturen waard (NIEUW IN VERPAKKING)
Peter Hoornweg Rotterdam

Genoemde verzendkosten gelden voor verzending binnen Nederland. Neem contact op voor een prijsopgave voor verzending naar het buitenland.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Peter Hoornweg.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Peter Hoornweg
  • Na uw bestelling ontvangen u en Peter Hoornweg een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Peter Hoornweg vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Peter Hoornweg kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren