Titel

Correct corresponderen

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

ThiemeMeulenhoff, Zutphen

Prijs

3,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2006, 2e druk Paperback, 72 blz. nieuw

Meer info
Als briefschrijver weet je soms niet waar je moet beginnen. Je twijfelt over wat er nu precies in een sollicitatiebrief moet staan. Je weet niet zeker of die brief geschreven of getypt moet worden. Je vraagt je af hoe je een brief moet ondertekenen. Waar moet je aan denken bij het schrijven van een e-mail? En hoe zit dat ook al weer met die d'tjes en de t'tjes? En is 'hun hebben' fout?
Correct corresponderen neemt die twijfel weg. Aan de hand van duidelijke voorbeelden en concrete aandachtspunten behandelt dit boek alle belangrijke briefsoorten. Daarnaast krijgen de spelling van de werkwoorden en stijl apart aandacht.
Correct corresponderen is een complete, praktische gids voor iedereen die correspondentie voert of moet leren voeren. Het boek is bestemd voor de sector Economie van het mbo, het cursorisch onderwijs en het hbo, maar kan ook worden gebruikt in de hoogste leerjaren van het havo en vwo.
Afbeeldingen
Mol, J.H.M., Hart, W.A. 't - Correct corresponderen
Bonteboek Bontebok

Verzenden na betaling.Prijzen exclusief verzending.Porto koper. Actuele POST.NL/DHL/DPD tarieven.Brievenbuspakketje met Track & Trace binnen Nederland mogelijk..Portokosten hangen af van maat en/of gewicht.Actuele verzendkosten.Afhalen in Bontebok mogelijk.Wordt snel en goed verpakt verzonden, evt.Track&Trace doorgemaild.Voor vragen, mail gerust.
Paypal betaling mogelijk.
Dank voor het bezoeken van de Boekwinkel!
Evt.meer foto's of info op aanvraag!
Met vriendelijke groet
Jan van der meulen

De boeken verkeren in de meeste gevallen in goede tot uitstekende staat, bij twijfel kunt u mailen voor meer info en/of afbeeldingen/beschrijvingen.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bonteboek.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bonteboek
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bonteboek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bonteboek vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bonteboek kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren