Titel
Onverwachte aspecten in de Dogonkunst
Schrijver
Marchinus Hofkamp
Taal
Nederlands
ISBN
9789081877329
Uitgever
Gienusart
Prijs
€ 20,00
Beschikbaar
29 exemplaren
Bijzonderheden
Paperback A4, 116 pagina's, 295 foto's, nieuw 2012
Meer info
De animistische Dogoncultuur bloeit nog volop, al staat hij wel onder druk van eigentijdse ontwikkelingen. De kunstuitingen van de Dogon zijn veel gevarieerder dan meestal wordt weergegeven. Honderden dorpen bezocht de auteur te voet en stuitte daarbij geregeld op onverwachte aspecten in de Dogonkunst. Die deelt hij graag met de lezer.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met GienusArt
- Na uw bestelling ontvangen u en GienusArt een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van GienusArt vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- GienusArt kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.