Titel
Het oude Egypte
Schrijver
Tiradritti, Francesco
Taal
Nederlands
ISBN
9799026117779
Uitgever
Globe / De Fontein
Prijs
€ 8,50
Bijzonderheden
2001. 143 blz. Paperback. Geïllustreerd in kleur. Conditie goed.
Meer info
Van de piramiden tot Cleopatra. Alle kunstwerken van een grote beschaving. Langs de Nijl ontwikkelde zich in de loop der eeuwen een cultuur en een bijzonder rijke monumentale kunst die een groot deel van de toen bekende wereld overheersten.
Dit boek doorloopt de verschillende stadia van de beschaving van het oude Egypte vanuit een bijzonder boeiende historische, artistieke en menselijke invalshoek.
Dit boek doorloopt de verschillende stadia van de beschaving van het oude Egypte vanuit een bijzonder boeiende historische, artistieke en menselijke invalshoek.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Primavera
- Na uw bestelling ontvangen u en Primavera een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Primavera vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Primavera kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.