Titel

Volk en Kerk van Nederland – deel 2

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

J.B. Wolters te Groningen

Prijs

4,00(Excl. verzendkosten)

Meer info
= Artikel: Volk en kerk van Nederland – deel 2
= Labels: Boek
= Beschrijving: Dit geschiedenisboek is geschreven voor het christelijke meisjesnijverheidsonderwijs. De 19 hoofdstukken behandelen de volgende thema’s: 16e & 17e eeuw; Willem I, II, III & V; 1e stadhouderloze tijdperk; Stadhouder-koning; Fransen in ons land; Kerkgeschiedenis & Maatschappelijke toestanden in de 19e & 20e eeuw; School met de Bijbel; Koningin Wilhelmina; Periode tussen 1e & 2e Wereldoorlog; 2e Wereldoorlog; Internationale samenwerking; Nieuwe Koninkrijk der Nederlanden; De zending. In dit geschiedenisboek worden de informatieteksten afgesloten met Opgaven & Vragen.
= Kleur: Grijze omslag met bordeauxrode opdruk, bevat zwart-witte illustraties
= Staat: Gebruikt in de Christelijke Landbouwhuishoudschool Prinses Margriet te Delfzijl, in goede staat
= Formaat: Hoogte 22 cm, breedte 15 cm en dikte 1 cm.
= Gewicht: 270 gr.
= Serie: Leer- en werkboeken voor het meisjesnijverheidsonderwijs
= Druk: 1e druk
= Jaar: 1963
= Aantal pagina’s: 157
= Nummer: 001470
Afbeeldingen
A.P. Hummelen - Volk en Kerk van Nederland – deel 2
De zolderopruimer Feinsum

Wij ruimen onze zolder op. Voor meer informatie: zie onze website.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De zolderopruimer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De zolderopruimer
  • Na uw bestelling ontvangen u en De zolderopruimer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De zolderopruimer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De zolderopruimer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren