Titel
Histoire et Geographie Gourmandes de Paris
Schrijver
Villefosse, Rene Heron de
Taal
Frans
Uitgever
Les Editions de Paris
Prijs
€ 19,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1956, oranje linnen met goudopdruk en afbeelding, 382 p., rijk geïllustreerd, goede staat
Meer info
Over de vroegere Parijse cafe’s, traiteurs, restaurants. Le second Empire, la belle epoque en contemporain. Met drie registers: op restaurants, personages en op gerechten (plats). Met talrijke historische illustraties.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met titaantje
- Na uw bestelling ontvangen u en titaantje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van titaantje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- titaantje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.