Titel

Paraat per prent

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

J.M. Meulenhoff te Amsterdam

Prijs

3,00(Excl. verzendkosten)

Meer info
= Artikel: Paraat per prent
= Labels: Boek
= Beschrijving: Dit boek beschrijft de Nederlandse spotprent uit de jaren 1880-1940. De schrijver is bibliothecaris van het Instituut voor Perswetenschap aan de Universiteit van Amsterdam. Het boek begint met een Geleidewoord over spotprenttekenaars. Per spotprent wordt een beschrijving (eigentijds, modern commentaar) gegeven in dit boek. Samen geven ze een stuk cultuurgeschiedenis weer, over een periode van 60 jaar sociaal en politiek leven. Het boek eindigt met de Bronvermelding. Dit boek bevat spotprenten van Braakensiek, Albert Hahn, Raemaekers, Jordaan, Van der Hem, Ton van Tast en Willy Sluyters.
= Kleur: Witte omslag met gekleurde opdruk, bevat zwart-witte illustraties (spotprenten)
= Staat: Gebruikt, in goede staat
= Formaat: Hoogte 18 cm, breedte 12 cm en dikte 1 cm.
= Gewicht: 170 gr.
= Serie: Prenten Pockets - nummer 23
= Druk: 1e druk
= Jaar: 1958
= Aantal pagina’s: 128
= Nummer: 001400
Afbeeldingen
D.H. Couvée - Paraat per prent
De zolderopruimer Feinsum

Wij ruimen onze zolder op. Voor meer informatie: zie onze website.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De zolderopruimer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De zolderopruimer
  • Na uw bestelling ontvangen u en De zolderopruimer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De zolderopruimer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De zolderopruimer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren