Titel

Een huis met open deuren

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789034317506

Uitgever

Kok Kampen

Prijs

0,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1990

Meer info
Op de hoeve, waar Romke met zijn vrouw Ida en zijn vader Mendel woont en werkt, gaat het al lange tijd niet zo goed. Ida acht Romke schuldig aan de dood van hun dochtertje. Vervolg op de roman 'Geluk is als de wind'. Met stofomslag, heeft een naam voorin.
Afbeeldingen
Thijssing-Boer, Henny - Een huis met open deuren
De Pastorie Ten Boer

Een vriendelijk verzoek : houd ook uw spambox of ongewenste mailbox in de gaten, het gebeurt namelijk regelmatig dat mijn reactie daarin terecht komt. Met vriendelijke groet Thea

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Pastorie.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Pastorie
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Pastorie een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Pastorie vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Pastorie kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren