Titel
Geleen Bevrijd
Schrijver
BEMELMANS, ARNO / VENROOIJ, MARTIN VAN (Samenstellers)
Taal
Nederlands
Uitgever
Geleen: Stichting Cultuur-Historische Uitgaven Geleen, 1994, 1e dr.
Prijs
€ 9,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
152p., soft cover. Op fotopapier, met historische zw./w. foto's/illustraties en literatuurlijst. Enige vervaging/milde krasjes omslag, stevig - waardig exemplaar.
Meer info
"Dit gedenkboek, samengesteld in opdracht van de Heemkundevereniging Geleen ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan, verschijnt 50 jaar na wellicht de meest vreugdevolle dag in de geschiedenis van Geleen: Bevrijdingsdag 18 september 1944. Als men echter terugblikt, blijkt deze dag slechts één schakel te zijn in een reeks van gebeurtenissen die de inwoners van Geleen intens hebben beziggehouden..."
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Boekenvriend
- Na uw bestelling ontvangen u en De Boekenvriend een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Boekenvriend vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Boekenvriend kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.