Titel
De dief en de magiër Boek 1
Schrijver
Prineas, Sarah
Taal
Nederlands
ISBN
9789025743468
Uitgever
Gottmer Uitgevers Groep bv
Prijs
€ 4,50
Bijzonderheden
2008, 304pp, paperback, conditie goed
Meer info
Fantasy vol actie en spanning Eigenlijk had Rafi dood neer moeten vallen toen hij de locus magicalicus, een steen met magische krachten, stal uit de jaszak van de oude tovenaar Nimmeral. Maar dat gebeurde niet. Nimmeral is dan ook heel verbaasd en zijn interesse is gewekt: waarom is de jonge dief nog in leven? De magiër besluit Rafi aan te nemen als zijn leerling, op voorwaarde dat de jongen binnen een maand zijn eigen locus-steen vindt. Tijd genoeg denkt Rafi, maar dat valt tegen. De tovenaarslessen van Nimmeral kosten veel tijd, en dan moeten meester en leerling er ook nog achter zien te komen waarom de magie uit de stad Wellekom verdwijnt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Groentjes
- Na uw bestelling ontvangen u en Groentjes een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Groentjes vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Groentjes kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.