Titel

Het beleg van LakenHet beleg van Laken bevat: Het beleg van Laken Gek leven na het bal! . Het gevallen baken . Het leven na beklag

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023432609

Uitgever

De Bezige Bij

Prijs

17,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1999, 1084pp, gebonden met stofomslag, leeslint, in perfecte staat

Meer info
Wat doet een schrijver als in zijn land de Pest heerst? Hij verschanst zich met vrouw en kinderen, hond en katten, fotoalbum en huiswoordenboek op de bank. Wat doet hij daarna? Vertellen tot de Pest is uitgewoed.
Ruim tien jaar werkte Walter van den Broeck aan zijn magnum opus Het beleg van Laken. Het verscheen in vier delen hoewel het een hechte eenheid vormt. Eind 1993 werd het bekroond met de Driejaarlijkse Staatsprijs voor Proza. Volgens criticus Marc Reynebeau mag Het beleg van Laken in een adem genoemd worden met Claus' Het verdriet van België en Mulisch' De ontdekking van de hemel: 'dikke boekwerken die bulken van de literaire ambitie, een hoogtepunt zijn in het oeuvre van de auteur en daar in de een of andere zin de synthese of culminatie van vormen'. Een andere gezaghebbende criticus, Jos Borré, stelde dat 'de cyclus in zijn geheel is uitgegroeid tot een eigentijdse profane commedia, zoals de Divina Commedia een poging om in een totaalroman, waarin de grootse verbeelding de macht verwerft over de verloederde werkelijkheid, een overzicht van de hedendaagse wereld samen te stellen'.
Nu de gehele cyclus in één hand is gevat, komt de rijkdom van deze Belgische divina commedia pas ten volle tot zijn recht.
Walter van den Broeck (Olen, 1941) debuteerde in 1967 met De troonopvolger en schreef sindsdien een indrukwekkende reeks romans, verhalen en toneelstukken. In 1982 ontving hij de Henriette Roland-Holstprijs voor de roman Brief aan Boudewijn en de Driejaarlijkse Staatsprijs voor zijn dramatisch werk. In 1998 verscheen zijn laatste roman Verdwaalde post.
Afbeeldingen
Broeck, Walter van den - Het beleg van LakenHet beleg van Laken bevat: Het beleg van Laken  Gek leven na het bal! . Het gevallen baken . Het leven na beklag
De Diamant Benschop

Verzendkosten in Nederland:
PostNL
Brievenbuspakje: 4,40 euro
Pakket: 7,00euro naar huisadres of 6,75 euro naar een PostNL afhaalpunt

DHL:
Brievenbuspakje: 4,50 euro
Pakket: 6,95 euro naar huisadres of 4,45 naar een DHL afhaalpunt
DPD:
Brievenbuspakje: 5,20 euro
Klein pakket: 6,50 euro
Groot pakket: 7,60 euro

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Diamant.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Diamant
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Diamant een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Diamant vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Diamant kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren