Titel

De verborgen motor / over de psychologie van het wielrennen

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789035143395

Uitgever

Prometheus/Bert Bakker

Prijs

6,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2015, 224pp, paperback in prima staat, zo goed als nieuw. Het boek kan door de brievenbus. Met evt. nog een vergelijkbaar boek erbij

Meer info
Wanneer de benen eigenlijk niet meer willen, kan het hoofd van een wielrenner ervoor zorgen dat ze tóch doortrappen. Martijn Veltkamp laat op een toegankelijke manier zien dat er in het wielrennen een verborgen motor is die een bepalende invloed heeft op sportprestaties: de hersenen. Wat motiveert renners en wat doet dat met hun prestaties? Waar komt de angst voor het afdalen vandaan, en hoe kom je ervan af? Waarom bezwijken sommigen onder druk, maar anderen niet? Waarom is fietsen in je eentje mentaal zwaarder dan in een groep? Aan de hand van wetenschappelijk onderzoek en interviews met wielrenners als Greg Van Avermaet, Henk Lubberding en Daan Olivier worden de belangrijkste psychologische aspecten van de sport inzichtelijk gemaakt. In deze herziene editie zijn niet alleen actuele voorbeelden opgenomen, maar is bovendien een hoofdstuk toegevoegd over de vraag hoe profwielrenners en ploegen als uae Team Emirates en Visma

Lease a Bike zélf bezig zijn met de mentale kanten van de sport. De onderwerpen en anekdotes in De verborgen motor zullen niet alleen voor fietsliefhebbers herkenbaar zijn, maar voor álle (actieve en passieve) sporters. Dr. Martijn Veltkamp (1980) is psycholoog en als universitair docent verbonden aan de Vrije Universiteit in Amsterdam. Hij is tevens auteur van Leven in cadans (2018) en Het raadsel van het ik (2023). Daarnaast is hij een gepassioneerd volger van de wielersport.
Afbeeldingen
Veltkamp, Martijn - De verborgen motor / over de psychologie van het wielrennen
Veltkamp, Martijn - De verborgen motor / over de psychologie van het wielrennen
de Koopjeskoffer Goirle

Wat leuk dat je (misschien wel) iets gaat bestellen in mijn winkeltje!

Vaak kan er nog een boek (of meerdere boeken) bij je bestelling voor dezelfde verzendkosten. Ook bij brievenbuspost.
Kosten voor een brievenbuspakket zijn 4,35 euro.
Wat kleinere/lichtere boekjes kunnen vaak verstuurd worden voor 3,85 euro (dan wel zonder trackingcode)
Een pakket tot 10 kg naar een DHL afhaalpunt kost 5,45 euro, thuisbezorgd 6,95 euro.
Verzenden naar België vanaf 8,88 euro.

Om makkelijker te zoeken tussen mijn andere boeken op categorie, trefwoord etc. kun je ook op de website kijken, www.dekoopjeskoffer.nl.

Verder staan er veel boeken ook op marktplaats, en kun je me vinden op Facebook en Instagram.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel de Koopjeskoffer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met de Koopjeskoffer
  • Na uw bestelling ontvangen u en de Koopjeskoffer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van de Koopjeskoffer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • de Koopjeskoffer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren