Titel
Schilderen met olieverf en acryl. Unieke lesmethode.
Schrijver
Einden, Michel van den
Taal
Nederlands
ISBN
9789021336343
Uitgever
Cantecleer
Prijs
€ 14,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2005, gebonden, 192pp
Meer info
Dit instructieboek behandelt hoe je het beste kunt werken met olieverf en acryl. Beide verfsoorten hebben hun eigen toepassingsmogelijkheden. In 60 lessen laat schilderdocent Michel van den Einden zien hoe je van eenvoudig tot heel gecompliceerd olieverf en acryl kunt gebruiken bij een grote variëteit aan schilderstijlen en –onderwerpen zoals landschappen, stillevens, modellen en abstract. Iedere les geeft nieuwe inzichten over toepassing en techniek waardoor je op een steeds hoger niveau komt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De boekenzolder
- Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.