Titel

Four New Subspecies of Birds from Southwestern Asia.

Schrijver
Taal

Engels

Uitgever

American Museum of Natural History.

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Beschikbaar

2 exemplaren

Bijzonderheden

Origineel, 1ste editie, 1951, 3 blz.

Meer info
American Museum Novitates Number 1510. Origineel exemplaar, in zeer goede staat, geen markeringen.
Fenix Paal

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Fenix.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Fenix
  • Na uw bestelling ontvangen u en Fenix een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Fenix vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Fenix kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren