Titel

Vragen Aan De Kerk. Toespraken van kardinaal Alfrink in de jaren van het concilie.

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Utrecht/Baarn: Uitgeverij AMBO/Bosch & Keuning, 1967, 1e dr.

Prijs

9,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

567p., gebonden linnen met goudopdruk (rug) en stofomslag. Met chronologisch overzicht en verantwoording. Milde sporen stofomslag, band zelf in goede staat.

Meer info
"Tijdens de voorbereiding van zijn concilie breidde paus Johannes het college van kardinalen aanzienlijk uit. Een van de eersten die hij daarin opnam was kardinaal Alfrink. Dit was een officiële erkenning van het eigen katholieke gelaat van de Nederlandse kerkprovincie, schreef prof. E. Schillebeeckx later, en het vertolkte tevens de hoop dat juist dit eigen gelaat op het komende concilie duidelijk zichtbaar zou worden.
Onmiddellijk na zijn benoeming, die hij als een opdracht zag, ging kardinaal Alfrink dan ook voortdurend op reis door Nederland om heel het kerkvolk op te roepen tot het concilie..."
De Boekenvriend Albergen

Snel en vakbekwaam, al meer dan 35 jaar.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Boekenvriend.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Boekenvriend
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Boekenvriend een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Boekenvriend vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Boekenvriend kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren