Titel
De la part des peuples sêmitiques dans l'histoire de la civilisation. Discours de l'ouverture du cours de langues hêbraïque, chaldaïque et syriaque, au Collège de France. 2e êd. [rel. avec] De l'origine du langage. 3e êd.
Schrijver
Renan, Ernest
Taal
Frans
Uitgever
Paris: Michel Lêvy Frères, 1862/1859.
Prijs
€ 80,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
22 x 13 x 3 cm, 30; 258 p., table analytique
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Pardes
- Na uw bestelling ontvangen u en Pardes een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Pardes vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Pardes kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.