Titel

Büchmania

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Boudewijn Büch Gezelschap Büchmania Uitgave september 2005 nummer 2

Prijs

9,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

magazine, 70 blz, in zeer goede staat

Meer info
Artikelen o.a.
Het eerste schriftje van B
‘Zo ik iets ben, ben ik letterkunde’ – of hoe verdichting en waarheid het raadsel Boudewijn Büch vergroten
De nalatenschap van Boudewijn Büch
‘… und ich freue mich sehr für dein Büch’ – Vladimir Suchanek als omslagontwerper voor Boudewijn Büch
‘Ik vind De kleine blonde dood geen fantastisch boek’ – Guus Bauer: een porret
De krant – het verhaal achter een bibliofiele uitgave
‘Ik zie mezelf niet als een literaire groupie’ – Interview met Büchkenner en -verzamelaar Louis Schouten
‘Graag had ik zijn coach willen blijven’ – Interview met Harry G.M. Prick
Afbeeldingen
samenstelling David de Poel, e.a. - Büchmania
Reis-boek.nl Deventer

GEEN REACTIE ONTVANGEN? CHECK AUB SPAMBOX.
Verzending binnen Nederland is nog steeds gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHL Servicepunt. Buitenland: vraag prijsopgave.

Na bestelling ontvangt u een betaalverzoek. We verpakken duurzaam en degelijk en hergebruiken schoon verpakkingsmateriaal.

met hartelijke groet, Anne Janmaat / veel méér reis- en kunstboeken (vanaf € 7,95 incl verzending) op www.Reis-boek.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Reis-boek.nl.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Reis-boek.nl
  • Na uw bestelling ontvangen u en Reis-boek.nl een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Reis-boek.nl vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Reis-boek.nl kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren