Dobby is momenteel afwezig,Dobby heeft de volgende melding achtergelaten:
Ik ben vanaf 21 mei tm 5 juni afwezig. Ik kan wel reageren op vragen/bestellingen maar verzenden kan weer vanaf 6 juni.
De verkoper verwacht te reageren na 05-06-2026
Ik ben vanaf 21 mei tm 5 juni afwezig. Ik kan wel reageren op vragen/bestellingen maar verzenden kan weer vanaf 6 juni.
De verkoper verwacht te reageren na 05-06-2026
Titel
Neoclassicism and Romanticism 1750-1850: Volume I Enlightenment / Revolution
Schrijver
Eitner, Lorenz
Taal
Engels
Uitgever
Prentice-Hall International, Inc.
Prijs
€ 8,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1971, 165 blz, paperback, goede staat
Meer info
uit serie "H.W. Janson (ed.), Prentice Hall Sources and Documents / History of Art Series"
Afbeeldingen
Dobby
Amsterdam
Ophalen kan (KNSM Eiland Amsterdam). Pakketverzending met DHL of DPD, brievenbuspost met Postnl - zo gunstig mogelijk voor klant.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Dobby
- Na uw bestelling ontvangen u en Dobby een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Dobby vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Dobby kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.