Titel

De verleiding van de onschuld.

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023436096

Uitgever

De Bezige Bij Amsterdam

Prijs

8,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1996, paperback, 327 pp. Vertaling: France Guwy. (Ex libris op titelpagina)

Meer info
Hoe te genieten van onze onafhankelijkheid en tegelijkertijd te ontkomen aan onze plichten? Door ons de rol vna het onschuldige kind of slachtoffer aan te meten. De in het consumentenparadijs vertroetelde volwassene wil de priveleges van de jeugd behouden, zich niets ontzeggen en permanent vermaakt worden. Of hij speelt de martelaar, zelfs als het zwaarste feit is te bestaan. Ten opzichte van de onmetelijkheid van de wereld voelt het individu zich nietig en tegelijkertijd komen de dagelijkse drama's uit alle hoeken van de wereld voelt het individu zich nietig en tegelijkertijd komen de dagelijkse drama's uit alle hoeken van de wereld huiveringwekkend nabij. We worden overweldigd door de taak vorm te geven aan onze verantwoordelijkheid en zoeken vluchtwegen. Aan de hand van indringende voorbeelden als de verheerlijking van het kind, de rol vna televisie en reclame, de strijd tussen mannnen en vrouwen, de juridisering van de samenleving en de propaganda van de Serviërs laat Pascal Bruckner zien hoe we proberen te ontsnappen aan onze verantwoordelijkheid door ons te laten verleiden door de onschuld.
De boekenzolder Sellingen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De boekenzolder.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De boekenzolder
  • Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren