Titel

Hunkeren naar rust / pelgrimeren door de regel van Benedictus

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789025961510

Uitgever

Have, Ten

Prijs

8,00

Bijzonderheden

2011, 160pp, paperback zgan

Meer info
Jonge journalist onderzoekt de betekenis van de benedictijner leefregel voor deze tijd. Over actuele thema's als geld, bezit, tijd, eten en spiritualiteit.

De Regel van Benedictus wordt nog steeds in kloosters gepraktiseerd, volgens eeuwenoude tradities. Heeft de heilige Benedictus nog een boodschap buiten het klooster, voor deze tijd? Met die vraag in zijn hoofd begon de jonge journalist Rick Timmermans aan zijn pelgrimage langs verschillende kloosters in binnen- en buitenland. Diep geïnspireerd door interviews met Notker Wolf, Wil Derkse, Antoine Bodar en verschillende abten en monniken, schrijft hij over Benedictus? boodschap voor vandaag. Thema?s als eten, geld, stress, duurzaamheid, gebed en stilte komen aan bod. Een veelzijdig, journalistiek boek over de spirituele, ethische en praktische kanten van de Regel van Benedictus.
Afbeeldingen
Timmermans, Rick - Hunkeren naar rust / pelgrimeren door de regel van Benedictus
dolopboeken Wijk en Aalburg

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel dolopboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met dolopboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en dolopboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van dolopboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • dolopboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren