Titel

Bombay lacht - De reis die mijn bestemming veranderde -

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789064105432

Uitgever

Hollandia 2012

Prijs

9,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

paperback, 173 blz, in zeer goede staat

Meer info
“De Spaanse journalist Jaume Sanllorente leidt een comfortabel leventje, totdat zijn reisbureau hem overhaalt om een vakantie naar India te boeken. Jaume wordt daar geraakt door de armoede die hij ziet, en vanaf dat moment is hij niet meer dezelfde persoon. Met zijn talent om verhalen te vertellen en met zijn uiterst positieve instelling laat Jaume de lezer de realiteit van India zien.
Tegelijkertijd opent Bombay lacht je ogen voor het geluk dat je kunt ervaren door anderen te helpen.”
Afbeeldingen
Sanllorente, Jaume - Bombay lacht - De reis die mijn bestemming veranderde -
Reis-boek.nl Deventer

GEEN REACTIE ONTVANGEN? CHECK AUB SPAMBOX.
Verzending binnen Nederland is nog steeds gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHL Servicepunt. Buitenland: vraag prijsopgave.

Na bestelling ontvangt u een betaalverzoek. We verpakken duurzaam en degelijk en hergebruiken schoon verpakkingsmateriaal.

met hartelijke groet, Anne Janmaat / veel méér reis- en kunstboeken (vanaf € 7,95 incl verzending) op www.Reis-boek.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Reis-boek.nl.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Reis-boek.nl
  • Na uw bestelling ontvangen u en Reis-boek.nl een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Reis-boek.nl vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Reis-boek.nl kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren