Titel
Le feu navigué
Schrijver
Kober, Jacques
Taal
Frans
Uitgever
Maeght Editeur
Prijs
€ 125,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Publicatiejaar: 1987. Aantal pagina´s: 60. Afmetingen L x B x H in cm: 27 x 20,3 x 1,7. Conditie: Goed
Meer info
Gedichten van Jacques Kober met een handgeschreven voorwoord van Pierre Emmanuel. Editie van 200 exemplaren, dit is er één van 50 gedrukt op Arches papier en heeft nummer 34. Boek zit in een gestoffeerde kartonnenomslag. Exemplaar is gesigneerd door de auteur en de kunstenaar Mimmo Paladino die de Frontispice originele droge naald ets heeft gemaakt. Het boek bevat verder een niet eerder gepubliceerde tekening van Joan Miró, opgedragen aan de auteur. Achterin het boek een brief van Pierre Bonnard en op de omslag een afbeelding van een gouache van Bram van Velde (1979).
Pakket wordt aangetekend binnen Nederland verstuurd a € 9,25.
Pakket wordt aangetekend binnen Nederland verstuurd a € 9,25.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met de Etselaar
- Na uw bestelling ontvangen u en de Etselaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van de Etselaar vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- de Etselaar kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.