Titel

De redding (Als tiener werd ze beschermd door Mason...) beschrijving zie foto 2 EN info

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789022582640

Uitgever

Meulenhoff, Uitgeverij

Prijs

1,75(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Paperback / softback, 352 pag. - In goede staat, naam Wilma op schutblad

Meer info
Lucy Sheridan logeert bij haar tante Sara in Summer River. Ze wordt na een feest in dronken toestand door de aantrekkelijke Mason Fletcher thuisgebracht. Dertien jaar later is haar tante tijdens een fataal auto-ongeluk omgekomen. Lucy vertrouwt het niet en keert vanuit Washington terug - ogenschijnlijk om het huis op te knappen voor de verkoop, maar in het geheim wil ze de zaak onderzoeken. In de afgelopen jaren is Summer River opgebloeid en staat als trendy stad op de kaart. Lucy werkt als forensisch onderzoeker, terwijl Mason nog steeds even aantrekkelijk is en een succesvol beveiligingsbedrijfje leidt met zijn broer. Wat is er in het verleden gebeurd?
Afbeeldingen
Krentz, Jayne Ann - De redding (Als tiener werd ze beschermd door Mason...) beschrijving zie foto 2 EN info
Krentz, Jayne Ann - De redding (Als tiener werd ze beschermd door Mason...) beschrijving zie foto 2 EN info
Citabooks Maasbracht

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Citabooks.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Citabooks
  • Na uw bestelling ontvangen u en Citabooks een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Citabooks vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Citabooks kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren