Titel
Elektromagnetische straling
Schrijver
Sangen , Yvonne
Taal
Nederlands
Uitgever
Prijs
€ 6,00
Bijzonderheden
nieuw
Meer info
De hoeveelheid elektrische apparaten in huis en op het werk groeit nog steeds in hoog tempo. Via mobiele telefoons en een wereldwijd netwerk van computers kunnen we bijna overal ter wereld met elkaar communiceren. Om al deze apparaten naar behoren te laten functioneren, worden overal kabels gelegd en zendmasten neergezet. De vraag is of we maar straffeloos kunnen doorgaan met deze ontwikkeling. Wat zijn de eventuele schadelijke effecten voor onze gezondheid van de elektromagnetische straling die vrijkomt? Dit Ankertje geeft informatie over elektrostress en geeft vele praktische tips over wat je ertegen kunt doen.
SPLINTERNIEUW, VASTE PRIJS
SPLINTERNIEUW, VASTE PRIJS
Afbeeldingen
De Oorsprong
Nistelrode
KIJK OOK IN SPAM voor onze mails.
==============
==============
Verzending in Nederland:
Alle brievenbuspost wordt verzonden voor € 5,00
Pakketpost € 7 euro.
Verzendkosten buitenland: op aanvraag.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Oorsprong
- Na uw bestelling ontvangen u en De Oorsprong een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Oorsprong vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Oorsprong kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.