Titel

De keizer of het oog van de storm

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789491495649

Uitgever

Menken Kasander & Wigman Uitgevers B.V.

Prijs

14,00

Beschikbaar

200 exemplaren

Bijzonderheden

2017, pp, Gebonden. Nieuw boek, direct van de uitgeverij.

Meer info
Andalusië, 1808. De slag bij Bailén mondt uit in de eerste nederlaag van Napoleon Bonaparte. De verslagen Franse soldaten worden gedwongen tot een slopende voettocht van honderden kilometers naar Cádiz, waar ze worden ingescheept naar de Balearen. Aan hun lot overgelaten op het minuscule eiland Cabrera zinken de krijgsgevangen weg in een verdwaasde staat van beestachtigheid, tot kannibalisme aan toe.

Dertig jaar later tracht Honoré Grapain, een van de weinige overlevers van Cabrera, te reconstrueren wat er is gebeurd met zijn kameraad Gérard de Fleury en met Alòdia, de Mallorcaanse minnares van hen beiden. Stukje bij beetje ontdekt Grapain dat Fleury een wild leven leidde van rooftochten en orgieën in de marge van de danteske realiteit van het concentratiekamp. Hoe was het mogelijk dat Fleury schijnbaar onbelemmerd zijn gang kon gaan? Stond hij onder directe bescherming van Napoleon zelf?

Anderhalve eeuw nadat Honoré Grapain zijn herinneringen en navorsingen op schrift stelde, belandt zijn manuscript op het bureau van de Mallorcaanse schrijver Baltasar Porcel, die verder gaat waar Grapain was gestopt. Het resultaat is een historische thriller en een existentiële roman in één, een parel voor de literaire fijnproever.

Baltasar Porcel (Andratx, Mallorca, 1937 - Barcelona 2009) was een centrale figuur in de Catalaanse letteren gedurende de tweede helft van de twintigste eeuw. Hij behoort tot de beste romanschrijvers die Catalonië heeft voortgebracht.

Van Baltasar Porcel verscheen ook bij ons de roman 'In galop het duister in'.
Afbeeldingen
Porcel, Baltasar - De keizer of het oog van de storm
MKW Uitgevers Leiden

Een aantal oudere titels uit de Spaanse Bibliotheek, die niet meer leverbaar zijn via de boekhandel, bieden wij aan met een flinke korting. Zie ook onze website voor drie boeken voor de prijs van twee.
Verzendkosten per zending binnen Nederland: euro 4,00 voor brievenbuspost; euro 6,00 voor pakketten.
Verzendkosten Belgie: euro 10,00. Ander buitenland conform tarief DHL.
Wij kunnen pakketten ook verzenden naar een ophaalpunt van DHL. De kosten binnen Nederland zijn dan euro 5,00. Gelieve dit te melden bij opmerkingen.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MKW Uitgevers.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MKW Uitgevers
  • Na uw bestelling ontvangen u en MKW Uitgevers een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MKW Uitgevers vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MKW Uitgevers kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren