Titel

Tongebreek & Niemendal.

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789077767115

Uitgever

De Weideblik, Varik

Prijs

12,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2008. Gebonden met stofomslag. 61 pp.

Meer info
De prenten in deze uitgave werden gemaakt door Theo van de Goor (1954). Van de Goor volgde de tekenopleiding te Tilburg en studeerde daarna aan de Jan van Eijkacademie te Maastricht. Als beeldend kunstenaar huldigt hij de figuratie. Hij leeft voor en werkt met hartstocht aan de schepping van zijn kunst.

Chrétien Breukers roept in Tongebreek & Niemendal een voor hem verloren, katholieke wereld op die werd bepaald door het zogenaamde 'kerkelijke jaar', zoals dat zijn beloop had van de Adventperiode en Kerstmis via Pasen tot en met Pinksteren.
Waar in de oude riten de wederopstanding van Jezus Christus en het neerdalen van de vurige tongen feestelijke hoogtepunten waren, blijft Jezus Christus bij Breukers na drie dagen in zijn graf ('De derde dag. Ik zal bedanken / voor de eer')en de gebeurtenissen op Pinksterdag leiden tot van alles, maar niet tot de verspreiding van een blijde boodschap.
Wat dan nog rest? Een confrontatie tussen Hij en Ik, in de indrukwekkende reeks 'Mania Religiosa'. hoe dit afloopt? Daarvoor verwijzen wij graag naar deze gedichten in deze sterke bundel.
De boekenzolder Sellingen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De boekenzolder.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De boekenzolder
  • Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren