Titel
Bij het honderdjarig bestaan van de parochie Kloosterburen
Schrijver
R.H.F. Hegge
Taal
Nederlands
Uitgever
Onbekend.
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Paperback 68 pagina's. Conditie is goed, op de rug iets verkleurd.
Meer info
Kapelaan Hegge schreef deze Geschiedkundige aantekeningen betreffende het Katholieke leven te Kloosterburen in de loop der eeuwen. Gedrukt bij Ozinga in Leens.
Met illustraties en foto's.
Met illustraties en foto's.
Afbeeldingen
MorgensterAmeland
Hollum
MorgensterAmeland presenteert boeken over Ameland en het Waddengebied, kinderboeken waarin Ameland een rol speelt en daarnaast boekenkast opruimingen.
Wil je geen verzendkosten? Haal dan de uitgave op. Een belletje of appje van te voren is handig.
Adres voor ophalen:
Westerlaan 8
9161 AP
Hollum Ameland - telefoon 06 23 218 213
MorgensterAmeland is van Jeanet de Jong.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met MorgensterAmeland
- Na uw bestelling ontvangen u en MorgensterAmeland een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MorgensterAmeland vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- MorgensterAmeland kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.