Titel

Het Grote Spelenboek. Een verzameling van ruim 500 spelen voor jong en oud en voor alle mogelijke gelegenheden.

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Amsterdam: A.J.G. Strengholt's Uitgeversmaatschappij, 1961, 2e dr.

Prijs

9,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

304p., gebonden kunstleer met goudopdruk en stofomslag, met zw./w. illustraties, in goede staat.

Meer info
"Dr. Lastpost, bekend via de radio door zijn medewerking als puzzel-redacteur aan vele bladen, heeft met zorg een groot aantal spelen uit alle delen van de wereld bijeengebracht, waardoor 'Het Grote Spelenboek' een werkelijk unieke verzameling voorjong en oud is geworden, zoals in ons land nog niet verschenen is en waaraan dringend behoefte bestaat. Hoe veelzijdig de inhoud van dit boek is, moge blijken uit een opsomming van de titels der hoofdstukken..."
De Boekenvriend Albergen

Snel en vakbekwaam, al meer dan 35 jaar.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Boekenvriend.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Boekenvriend
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Boekenvriend een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Boekenvriend vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Boekenvriend kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren