Titel
Er lopen scheuren door het leven. Bezetting en bevrijding in herinnering. Proza & poëzie tot herdenking van 1940-1945.
Schrijver
Fonteyn, Henk & Veen, Freek van der & Verweerd, Joke
Taal
Nederlands
ISBN
9789071864131
Uitgever
Merweboek - Sliedrecht
Prijs
€ 7,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1990, paperback, 80 pp.
Meer info
In teksten ter bezinning, proza en poëzie, willen de auteurs niet alleen oproepen tot herdenking van 1940 - 45, maar vooral ook tot waakzaamheid en opmerkzaamheid voor de gevaren van vervolging en discriminatie.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De boekenzolder
- Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.