Titel
De gezonde en lekkere keuken. Kip en ander gevogelte, Vers Fruit En Desserts, Groenten voor meer vitaliteit, Passie voor pasta, Eieren, melk en kaas, gemakkelijke maaltijdsalades, rijst bonen en granen, Verse Vis En Zeevruchten, Brood en ander gebak.
Schrijver
Reader's Digest, Nooij, Lidy L. (red) N. MacMillan, Martin Brigdale, G. Filgate, W. Lingwood, A. de Lombaert
Taal
Nederlands
Uitgever
Reader's Digest,
Prijs
€ 50,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Set van 14 Hardcovers Halflinnen. Allen in goede staat.
Meer info
zie ook de volgende titel set:
Soepen en stoofschotels
Koken in 30 minuten
Lunches En Lichte Snacks
Verrassende vleesgerechten
Zoete en hartige taarten
Soepen en stoofschotels
Koken in 30 minuten
Lunches En Lichte Snacks
Verrassende vleesgerechten
Zoete en hartige taarten
Afbeeldingen
BoekenZoeken
Lisse
Hartelijk dank voor uw bestelling. Bezoek ook onze Facebookpagina:
https://www.facebook.com/BoekenZoeken. Een "like" wordt zeker gewaardeerd.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met BoekenZoeken
- Na uw bestelling ontvangen u en BoekenZoeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BoekenZoeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- BoekenZoeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.