Titel
Bulletin van het Rijksmuseum 20e jaargang 1972- aflevering 4
Schrijver
de Hoop Scheffer, D.; Pfister, M.
Taal
Nederlands
Uitgever
Staatsuitgeverij Chr. Plantijnstraat 1, Den Haag
Prijs
€ 3,60
Bijzonderheden
1972, geniete paperback, 23 pp., goede staat
Meer info
Inhoud: Ia Orana Maria (Ik groet U, Maria), een monotype van Paul Gauguin. Trasimenischer See oder Zurichsee?; Aanwinsten.
Afbeeldingen
Mozaïek
Deventer
De getoonde foto's zijn altijd van het betreffende boek.
De aangegeven verzendkosten gelden voor Nederland. Verzendkosten voor België bedragen EURO 9,00, voor overige landen worden de verzendkosten per bestelling overeengekomen.
Bestelt u meerdere boeken gelijktijdig dan zullen de verzendkosten per boek aanzienlijk lager uitvallen en voor Nederland meestal EURO 6,95 in totaal bedragen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Mozaïek
- Na uw bestelling ontvangen u en Mozaïek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Mozaïek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Mozaïek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.